GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålfat 5235413
nr 523 5413
Skålfat
Kina, 17/1800-tal, blåvitt, längd: 43 (lagning)
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 5 maj 2008
kl 17:39:36
1.000 kr
750 kr
900 kr
1.000 kr